Přizpůsobíme obal Vašemu přání

Nabizíme úpravy dle Vašeho přaní na všechny skleněné i plastové obaly dle Vašich přání a požadavků od potisku, pokovování, lakování, leptání až po nástřik na skleněné výrobky ve všech barvách.


Postup při úpravě obalů

  • 1. Výběr výrobku
  • 2. Označení oblasti úpravy
  • 3. Odeslání návrhu v digitálním souboru nebo papírové formě
  • 4. Zaslání vzorků k odsouhlasení
  • 5. Výroba

Metalizace

Vakuová povrchová metalizace může být aplikována na většinu láhviček, plastových uzávěrů a příslušenství a dát jasný pokovovaný vzhled v stříbrné, zlaté nebo vlastní barvě dle vašeho výběru Tento proces, který se provádí v jedné z továren Baralanu, doplňuje požadavky zákazníků o dodání nekonečných možností přizpůsobení našich obalů svým požadavkům. Pružnost a vysoká úroveň kvality, jsou možné díky moderním technologiím a podporou 20 letých zkušeností.

Leptáni tzv. ledový efekt

Tato metoda leptání pomocí kyseliny dává sklu "ledový efekt" jenž jsou většinou vyžádující na obaly pro péči o pleť. V našem závodě, je velká pozornost zaměřena na životní prostředí, všechny matovácí procesy jsou ve shodě s předpisy po celou dobu. Minimální množství 5.000 ks je požadováno pro tuto úpravu. Matné skleněné láhvičky mohou být dodatečně přizpůsobeny pro potisk nebo ionizací.

Nástřik barvy lakováním

Naše zařízení, pracující na vodní bázi nátěrových hmot, představuje nejmodernější technologii v oblasti nátěrů a lakovácích procesů. Závod je certifikován jako zařízení šetrné k životnímu prostředí ve všech výrobních krocích. V této továrně patřící do společné skupiny Baralanu, dodáváme všechny lakováné řešení: vysoký lesk, polomat - částečně matný, “soft touch” neboli měkký dotek a ochranný nátěr s nejpřísnějšími standarty na kvalitu

Ionizace

S ionizací všechny naše standardní láhvičky mohou dosáhnout hnědý průhledný efekt. Tento přizpůsobivý a ekonomický proces je odpovědí na požadavky farmaceutických firem, kteří hledají přirozený vzhled obalu. Minimální množství jedné palety je možné vyrobit. Potisk a pískování jsou možné doplnit do tohoto procesu, aby váš obal byl jedinečný.

Potisk

V Baralan továrně, kde jsou vyráběny všechny plastové komponenty nabízíme další indivuduální požadavky jako: potisk za tepla, tamponový tisk, litografie. a díky externím partnerům každá žádost može být splněny. Automatické stroje spuštějí druhou úpravu během výroby dle požadavků zákazníků. Kontrola celého procesu a kvality je neustále sledována, stejně jako plně s ohledem na ochranu životního prostředí.


Potřebujete poradit? Zavolejte nám na +420 602 11 33 56